Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Faszystowskie praktyki opozycji

Politycy totalnej opozycji zorganizowali w Żorach demonstrację przeciw radnemu sejmiku, który zdobył mandat z list Koalicji Obywatelskiej, ale postanowił wejść w koalicję z PiS. Dzięki temu Śląsk nareszcie przestanie być zarządzany przez ludzi PO.

To dobra zmiana dla regionu, ale i powód niespotykanej agresji polityków opozycji. Posłowie PO, wraz z podjudzanym przez siebie tłumem, wyzywali radnego od „zdrajców” i „ciuli”, krzyczeli, że „jest skończony”. Niewiele brakuje do aktów fizycznej agresji wobec radnego, którego PO próbuje zaszczuć. W tym samym czasie na Twitterze poseł PO Stanisław Gawłowski, obciążony zarzutami korupcyjnymi, napisał tak: „Ogłaszam, że Pomorze Zachodnie jest wolne od PiS. […] są jeszcze trzy ogniska tej choroby”. Trzy ogniska choroby – polityk PO łaskawie nie napisał o wszach ani nie użył innego sprawdzonego w historii motywu. Niedawno prof. Piotr Gliński został ostro skrytykowany przez media postkomunistyczne i izraelską prasę za stwierdzenie: „Język, którym opozycja mówi o PiS, ma nas odczłowieczać. Mamy być tak traktowani jak Żydzi przez Goebbelsa”. Totalna opozycja sięga po praktyki faszystowskie.

Joanna Lichocka

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.