Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Schetyna odsłania karty: jeśli wygramy wybory to zalegalizujemy partnerskie homo-związki

– Jeśli PO lub koalicja, którą będzie współtworzyć, wygra wybory parlamentarne i będzie większość w parlamencie co do kwestii związków partnerskich, to jestem gotów przeprowadzić ten projekt. Nie będzie za to adopcji dzieci przez pary homoseksualne – powiedział w środę na antenie Polsat News Grzegorz Schetyna.
 
Schetyna podkreślił, że rozwiązanie sprawy tzw. homoseksualnych związków partnerskich jest uzależnione od trzech czynników: składu koalicji po nadchodzących wyborach parlamentarnych, składu parlamentu oraz „oczekiwań wyborców w tej sprawie”. – Jeśli będziemy mieli gotową większość w parlamencie do tej kwestii, to jestem gotów przeprowadzić ten projekt – powiedział. Dodał, że obecnie jednak koalicja nie przewiduje wprowadzenia adopcji dzieci przez tzw. pary homoseksualne.

Lider PO został zapytany również czy widziałby – w przypadku ewentualnego zwycięstwa wyborczego – w swoim rządzie lidera Wiosny Roberta Biedronia. – Ja myślę, że to jest kwestia całego środowiska i tego, co udało im się zrobić, powołując Wiosnę, że to jest w perspektywie przyszłego parlamentu na pewno partner do współpracy, tu nie ma co do tego żadnych złudzeń – odpowiedział.

za:www.pch24.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.