Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Parada Równości. Oto, kto wspiera ''homoterrorystów''!

W sobotę w Warszawie odbędzie się Parada Równości. Z tej okazji, „Gazeta Wyborcza” przygotowuje specjalne wydania swojego newslettera dla społeczności LGBT+. Paradę wspierają też m.in. Google, Discovery, MTV Pride, Nielsen, IBM, Microsoft i „Vogue”.

Parada Równości odbędzie się w centrum Warszawy w najbliższą sobotę po południu.Organizatorem jest Fundacja Wolontariat Równości. Podczas demonstracji będą obecni przedstawiciele wielu organizacji i firm, m.in. będzie Google i Universal, a także Discovery (które wiosną ub.r. przejęło w Polsce TVN), MTV Pride, Nielsen, IBM, Microsoft i „Vogue”.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.