Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Ryszard Kapuściński-Idź z babcią na wybory!

Nie milkną komentarze po akcji „Nie świruj, idź na wybory”, która wywołała powszechną krytykę nawet ze strony rzecznika praw obywatelskich Adama Bodnara. Powszechnie uznano ten sposób prowadzenia kampanii wyborczej za obrażanie ludzi chorych psychicznie i powielanie stereotypów. Teraz ci, którzy brali udział w tej kampanii, zarzekają się, że nie chcieli nikogo dyskryminować i obrażać. Czyżby?

To może warto przypomnieć początki takich akcji i pojęcie „moherowe berety”, przypisane przede wszystkim słuchaczom Radia Maryja.

Pamiętamy 2006 r. i błękitny marsz zorganizowany przez PO, na którym niesiono portrety śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego ze sznurem na szyi i tłuszczę skandującą hasła: „Spie…aj, dziadu” itd.

I akcję z 2007 r.:„Idą wybory. Uratuj kraj. Zabierz babci dowód”.To przecież to samo środowisko rozsyłało e-maile i SMS-y, obrażając i dzieląc Polaków.

Kto w 2010 r. z zadowoleniem przypatrywał się dziczy, która sikała na znicze pod krzyżem w Warszawie i układała krzyże z puszek po piwie?

Teraz to tylko kontynuacja wielu akcji mających na celu skłócenie i podzielenie Polaków oraz wykorzystanie tej sytuacji dla własnych celów politycznych.

za: https://niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.