Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Kto się boi Pawła Kukiza?

We wrześniu swoją premierę będzie miała solowa płyta Pawła Kukiza, jednak żadna rozgłośnia radiowa nie chce objąć jej swoim patronatem medialnym. Dlaczego radia boją się Kukiza?

Z informacji umieszczonej przez muzyka na Facebooku wynika, że wszystkie ogólnopolskie radia omówiły objęcia patronatu medialnego nad płytą „Siła i honor”, która ukaże się 4 września.

- Oczywiście w przypadku Zetki czy RMF - rzecz zrozumiała bo tam się gra tak jak się gra :-). Ale w życiu bym nie przypuszczał, że w Eska Rock, WAWie czy Antyradiu playlisty tworzą Blumsztajn z Michnikiem :-) :-) :-) - ironizuje na Facebooku Kukiz.

Zgodnie z zapowiedziami Pawła Kukiza, płyta będzie mocna i niezależna. Ma być swego rodzaju muzycznym komentarzem do historii Polski od 1939 r. Artysta uważa, że to najprawdopodobniej ta ideologiczna warstwa płyty wystraszyła wszystkie ogólnopolskie radiostacje.

- Czuję się podbudowany bo jeśli się boją to znaczy, że w końcu ten wszechogarniający blichtr, bolszewicką mentalność i POPRAWNOŚĆ polityczną szlag trafi. Identyczny klimat panował pod koniec poprzedniej Komuny - im bardziej mdło było na podwórkach- tym więcej zakłamania w mediach, "Kolorowych jarmarków" i propagandy sukcesu :-). Następcy Urbana i Tumanowicza. Nazwisk wymieniać nie będę :-) :-) :-) - napisał na Facebooku Paweł Kukiz.

Muzyk zapowiada, że jeśli rozgłośnie radiowe nie będą puszczały utworów z jego płyty, będzie je udostępniał w internecie, które jego zdaniem z powodzeniem może zastąpić tradycyjną „machinę promocyjną”.

za: http://niezalezna.pl (kn)

Copyright © 2017. All Rights Reserved.