Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Lewaccy bojówkarze zbezcześcili kościół w Berlinie

Bojówkarze z niemieckiej skrajnej lewicy zdewastowali i splądrowali berliński katolicki kościół pw. Serca Jezusowego. Atak to zemsta za wsparcie Marszu dla Życia, który odbył się w Berlinie 20 września.

Jak podaje portal pch24.pl, na murach świątyni pojawiły się antychrześcijańskie hasła, wnętrze kościoła zostało zabrudzone czerwona farbą. Wandale zniszczyli również meble i szaty liturgiczne przechowywane w zakrystii.

Niemiecka lewica regularnie próbuje zakłócać manifestacje w obronie życia i rodziny. Także w tym roku uczestnicy Marszu dla Życia musieli wysłuchać obelg i pogróżek.

Władze Berlina potępiły barbarzyński akt lewicowych bojówek.

za:niezalezna.pl/59877-lewaccy-bojowkarze-zbezczescili-kosciol-w-berlinie

Copyright © 2017. All Rights Reserved.