Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Empik w szponach diabła!

Sprzedaje dzieciom okultystyczną grę!

Sieć sklepów "Empik", która w ubiegłym roku z okazji Bożego Narodzenia promowała się satanistą nawołującym do mordowania chrześcijan oraz kobietą chlubiącą się zamordowaniem dziecika nienarodzonego, teraz proponuje małym dzieciom okultystyczną grę.

W sklepie tym można kupić grę towarzyską "Voodoo", która promuje praktyki magiczne i nawiązywanie kontaktu z szatanem. O sprawie poinformowała najpierw "Gazeta Polska Codziennie". Rzecz skomentował z kolei na łamach "Radia Maryja" ksiądz profesor Andrzej Zwoliński z Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Duchowny ocenia praktykę sieci sklepów "Empik" w jednoznacznie negatywny sposób.

- Bezpośredni kontakt z takimi grami jest niebezpieczny, wiąże się z propagowaniem okultyzmu. Skutki religii opętańczej, bo taka nazwa też jest stosowana wobec „Voodoo”, są bardzo niebezpieczne. One bagatelizują treści demoniczne. Dziecko kontaktując się z tego typu grami nabiera przekonania, że można się bawić treściami, które powodują otwarcie się na zło - powiedział.

Gra jest przeznaczona dla dzieci od 7 roku wzwyż. To oznacza, że Empik proponuje małym dzieciom głęboką deprawację ich dusz, zachęcając je do kontaktowania się ze światem demonicznym i odrzucaniem Bożego przykazania przeciwnego czarom. Widać stąd jasno, że efekty szatańskiej i aborcyjnej kampanii reklamowej z ubiegło roku trzymają się mocno: diabeł w Empiku to już po prostu codzienność.

za:www.fronda.pl/a/empik-w-szponach-diabla-sprzedaje-dzieciom-okultystyczna-gre,56359.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.