Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Fanatyzm i cynizm środowisk pro-choice

W Wielkiej Brytanii aborcja na żądanie jest możliwa do 24. tygodnia ciąży. Jakby tego było mało, organizacja pozarządowa BPAS, specjalizująca się w świadczeniu usług aborcyjnych, prowadzi kampanię na rzecz zniesienia wszelkich ograniczeń czasowych.

Aborcja na żądanie miałaby być możliwa do ostatniego dnia ciąży, tak jak ma to miejsce na przykład w Kanadzie. Co gorsza, dwa tygodnie temu stowarzyszenie położnych RCM ogłosiło swoje poparcie dla kampanii BPAS. BPAS prowadzi sieć klinik aborcyjnych i dostaje 25 mln funtów rocznie z funduszy publicznych na przeprowadzenie ponad 60 tys. aborcji. Dla dyrektorki BPAS, która jest jednocześnie żoną założyciela i lidera brytyjskiej Rewolucyjnej Partii Komunistycznej (RCP), zabijanie nienarodzonego dziecka niezależnie od etapu ciąży to tylko planowanie rodziny. Dyrektorka RCM zaś jest równocześnie przewodniczącą zarządu BPAS i zarabia 155 tys. funtów rocznie. Kampania „We Trust Women” (Ufamy kobietom) BPAS pokazuje w całej pełni fanatyzm i bezgraniczny cynizm lewicowo-liberalnych „postępowców”.

Olivier Bault

za:niezalezna.pl/80652-fanatyzm-i-cynizm-srodowisk-pro-choice

Copyright © 2017. All Rights Reserved.