Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Ryszard Czarnecki - Trzy kłamstwa o imigrantach

Cyniczne kłamstwa o imigrantach (głównie islamskich) mają osłabić determinację państwa polskiego i obywateli Rzeczypospolitej w kwestii nieprzyjmowania nieproszonych gości spoza Europy.Jakie to kłamstwa?

Po pierwsze, „ratujcie sieroty z Aleppo czy matki z dziećmi z innych miast Syrii!”. Bzdura! Ci, których każą nam przyjąć, już od paru lat mieszkają w obozach we Włoszech i w Grecji, a ich życiu (oraz zdrowiu) bynajmniej nic nie zagraża. A poza tym są to w znaczącej większości młodzi mężczyźni – wyznawcy Mahometa.

Po drugie, „przyjęliśmy 100 tys. Czeczenów muzułmanów pod koniec lat 90. Oni wyjechali, poza jednym tysiącem – tak będzie i tym razem”. Fałsz! Tamci mogli opuścić Polskę. Ci, których wmusza nam Bruksela, nie będą mogli. Jeśli uciekną np. do Niemiec, to tamtejsze służby na koszt polskiego podatnika będą deportowały ich z powrotem do Polski.

Po trzecie, „przyjmijmy choćby tysiąc, to Unia się od nas odczepi”. Znów kłamstwo! Nie ma takiej gwarancji. Przyjmując choćby parę tysięcy, będziemy musieli zapewnić łączenie rodzin i spodziewać się – co normalne w islamie – dużej rozrodczości. Nie dajmy się zwieść tym i innym kłamstwom.

za: http://niezalezna.pl

                                                                               ***

     „Prawdziwy islam zakłada podboje i zdobycie Rzymu”. Ten imam nie pozostawia wątpliwości    


Opowieści o pokojowym, zachodnim islamie możemy złożyć między bajki, bo nawet jeśli on istnieje, to nie ma znaczenia w globalnej polityce. Istotną siłę ma bowiem tylko islam wojowniczy, który zdobywa nowe tereny. Ten pokojowy wspiera go zaś opowieściami o religii pokoju, który mami naiwnych Europejczyków.

Doskonałym na to dowodem jest wypowiedź Abu Qatada Al-Filastiniego, jordańskiego salafity. Jego zdaniem „prawdziwy islam” prowadzi do „zdobycia Rzymu” i „konfrontacji”.
 
Jeśli muzułmanie przyjmą „sztandar prawdziwego islamu” - podkreśla duchowny islamski - to będą wyznawać religię, która zrealizuje proroctwa o „wchodzeniu do każdego domu” i „zdobyciu Rzymu”. - Rezultat może być tylko jeden: konfrontacja - powiedział Abu Qatada na swoim profilu YouTubowym.

więcej: http://malydziennik.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.