Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Materiały nadesłane

Reduta Dobrego Imienia informuje

Organizacje i osoby, które hołdują faszystowskimi i rasistowskimi hasłom, zostały zidentyfikowane na podstawie nagrań z tegorocznego wydarzenia.

Obok tych grup, w Marszu Niepodległości szły tysiące osób manifestujących swoją miłość do Ojczyzny, która wyklucza zachowania ksenofobiczne i rasistowskie. Przyzwolenie, aby zorganizowane grupy w ten sposób zakłócały to wydarzenie, jest skandaliczne i niedopuszczalne. Takie organizacje i zachowania powinny być stanowczo potępione, bowiem przyczyniają się one do drastycznego obniżenia rangi  Polski w oczach międzynarodowej opinii publicznej, dla której nie tylko 60 tysięcy uczestników marszu, ale także większość Polaków staje się przedstawicielami jednej z dwóch najgorszych ideologii w dziejach świata. Jednostki postępujące wbrew wszystkim zasadom demokratycznego ładu, będące prowokatorami, nie mogą być reprezentantami całego zgromadzenia. Tymczasem na skutek zmanipulowanych doniesień medialnych, takimi się stają.

Domagamy się wobec tych grup i osób stanowczego potępienia i wyciągnięcia konsekwencji prawnych.
 

Copyright © 2017. All Rights Reserved.