Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

SKANDAL! Pijany zdemolował krzyż w Szczecinie. Sąd orzekł, że jest niewinny

Radny Szczecina Dariusz Matecki opublikował na Twitterze szokujące orzeczenie sądu. Jak wskazuje polityk, pijany, który zniszczył krzyż w Szczecinie, teraz wyrokiem sądu umył się od winy. Internauci nie kryją oburzenia.

 Sędzia J. Wolniakowska: nawalony gość połamał krzyż, pod którym mieszkańcy Szczecina się modlili, organizowali uroczystości" – tłumaczy Matecki.

"Co uznał sąd? Gość jest niewinny. To przyzwolenie na łamanie krzyży? Może nożownik, który niedawno zaatakował księdza też zostanie uniewinniony?" – pisze dalej.

za:telewizjarepublika.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.