Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Ks. prof. Jerzy Bajda-Odwieczny wróg Kościoła

Różne komentarze prasowe pojawiły się po opublikowaniu sławnej już książki dziennikarza Marca Tossatiego "Ojciec Amorth. Wspomnienia egzorcysty. Moje życie w walce z szatanem". "Times online" 10 marca wyraźnie napisał w tytule artykułu: "Główny egzorcysta ojciec Gabriel Amorth twierdzi, że diabeł jest [obecny] w Watykanie".

Czytaj więcej...

Zostaliśmy rodzicami. Naturalnie!

Z dr. Tadeuszem Wasilewskim. ginekologiem położnikiem, "'specjalizującym się w leczeniu niepłodności małżeńskiej przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć medycyny, w tym naprotechnologii, rozmawia Jolanta Tęcza-Ćwierz

Czytaj więcej...

Komisja Europejska modyfikuje sama

Niebezpieczne jest /.../ to, że powstał precedens, bo KE bez akceptacji państw członkowskich podejmuje decyzję w tak drażliwej sprawie, jak uprawa GMO. Wiele państw unijnych jest przeciwnych organizmom genetycznie modyfikowanym i walczy na różne sposoby o wprowadzenie zakazu uprawy GMO, a tutaj spotyka ich taka "niespodzianka".

Czytaj więcej...

Copyright © 2017. All Rights Reserved.