Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komentarze i pytania

Jürgen Roth: według niemieckich służb 10/04 to zamach!Czy poznamy wreszcie prawdę o katastrofie smoleńskiej? W kwietniu niemiecki dziennikarz śledczy Jürgen Roth opublikuje sensacyjną książkę na temat katastrofy smoleńskiej. Będzie burza!

Na swoim profilu na Twitterze Jürgen Roth publikuje tekst: "Od 8 kwietnia nowa książka „Zamknięte akta S.” w sprzedaży. Wojna Putina na Ukrainie trzyma świat w napięciu. Jednak już przed pięcioma laty pojawiły się zwiastuny rosyjskiej polityki agresji. 10 kwietnia 2010 roku spadł w rosyjskim mieście Smoleńsk samolot wojskowy, zabijając 96 osób znajdujących się na pokładzie". Dodaje również, że wśród pasażerów „była polska elita państwowa, w tym prezydent Lech Kaczyński i wysocy rangą generałowie NATO”: "Czy to był tragiczny wypadek, czy też zamach – jak utrzymują nie tylko źródła w BND(Bundesnachrichtendienst)? Jürgen Roth po raz pierwszy prezentuje prawdziwe tło katastrofy polskiej maszyny z prezydentem na pokładzie, a jednocześnie bada bardzo aktualną kwestię, co łączy katastrofę w Smoleńsku, zestrzelenie samolotu MH-17 z konfliktem na Ukrainie".

Słowa niemieckiego dziennikarza komentuje Cezary Gmyz, który pisze:  "Grubo. Jürgen Roth utrzymuje, że źródła w BND twierdzą, że w Smoleńsku doszło do zamachu. Co na to reżimowe media?".

No właśnie, co na to polskie media wspierające obowiązująca prorządową tezę o przyczynach katastrofy smoleńskiej?

mm/wPolityce.pl


za:http://www.fronda.pl/a/juergen-roth-wedlug-niemieckich-sluzb-1004-to-zamach,49028.html


***

Macierewicz komentuje konferencję NPW: Kolejna manipulacja i polityczne działanie prokuratury


http://telewizjarepublika.pl/macierewicz-komentuje-konferencje-npw-kolejna-manipulacja-i-polityczne-dzialanie-prokuratury,18755.html

http://www.radiomaryja.pl/informacje/a-macierewicz-polityczne-dzialania-prokuratury/

http://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/macierewicz-zniszczenie-samolotu-wynikiem-eksplozji,13362525313

http://www.fronda.pl/a/macierewicz-w-sejmie-obnaza-falsz-oceny-npw,49226.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.