Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Nieudana prowokacja Biedronia

Robert Biedroń, europoseł Lewicy, w programie jednej z polskojęzycznych telewizji poinformował, że w Parlamencie Europejskim odbędzie się debata, a po niej przyjęcie „mocnej, ale potrzebnej” rezolucji, która wzywa polski rząd do „dopuszczenia organizacji pozarządowych, mediów, Frontexu i pełnej transparentności, jeśli chodzi o to, co dzieje się na granicy”.

Nie wiedział, że w tym samym dniu Fabrice Leggeri, dyrektor wykonawczy Frontexu, pojawił się na polskiej granicy z Białorusią i był pod wrażeniem środków zastosowanych w celu zabezpieczenia granicy. Ponadto podziękował Polsce za współpracę z Frontexem, a wizyta okazała się „wynikiem codziennej współpracy Frontexu z polskim MSWiA”.

Podczas debaty w PE Biedroń obrzucił błotem rząd polski, mówiąc m.in.: „Rząd polski okazał się być pożytecznym idiotą”, i zażądał od Ylvy Johansson, komisarz UE ds. wewnętrznych, żeby urzędnicy pojechali do Polski i zabrali ze sobą „prawników, organizacje pozarządowe, media, żeby mieć pełną transparentność tego, co się dzieje na polskiej granicy”.

Johansson przemilczała jego żądania, bo po wcześniejszej rozmowie z ministrem Mariuszem Kamińskim zapewne doszła do wniosku, że Biedroń zwyczajnie kłamie.

Ryszard Kapuściński

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.