Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Dziś w ŁDK dzieci zaśpiewają pieśni patriotyczne "Listopadowa Duma 2021"

Listopadowa Duma w sobotę 27 listopada o 18.00
http://www.listopadowaduma.pl

W przeddzień 191. rocznicy wybuchu Powstania Listopadowego, w roku 100. rocznicy wybuchu zwycięskiego III Powstania Śląskiego warto przez chwilę oddać się zadumie nad służbą naszych przodków w obronie Ojczyzny. Koncert o tyle wyśmienity, bo będzie w swym programie zawierał występy młodzieży, laureatów II Przeglądu Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Wystąpią też profesjonaliści z repertuarem m.in. Mazurków Chopina.
Przegląd będzie trwał od 10.00 do 13.00


O 18.00 rozpoczniemy Koncert Finałowy w którym mieszkańcy województwa łódzkiego mogą uczestniczyć osobiście lub on-line:

On-line na naszych kanałach komunikacyjnych - Transmisja na YT: https://www.youtube.com/c/FundacjaZycie
Transmisja na FB: https://www.facebook.com/FundacjaZycie

Finaliści wystąpią o 18.00 na koncercie głównym, a po wręczeniu nagród wystąpi Rafał Songan, baryton śpiewający m.in. w Teatrze Wielkim, wysłuchamy także minireczitalu fortepianowego w wykonaniu Marcina Wernera.

Serdecznie zapraszam!
Michał Owczarski
Prezes Zarządu Fundacji Życie
/.../

PS. Słuchałem kilka nagrań, proszę mi wierzyć WARTO posłuchać tego koncertu!

Copyright © 2017. All Rights Reserved.