Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Red. Kłeczek górą

Byłam świadkiem wymyślonego przez speców od propagandy PO spektaklu pt. „Poseł opozycji opuszcza studio TVP”. Do programu prowadzonego przez Miłosza Kłeczka (który pewnie śni się już Donaldowi Tuskowi) wysłano Dariusza Jońskiego – wyraźnie po to, by doprowadził do skandalu i zerwał program.

Poseł Joński bardzo się starał: opowiadał głupstwa, obrażał prowadzącego, tokował i wywracał oczami. Słowem, usiłował doprowadzić do jakiegoś wybuchu emocji. Tymczasem doprowadził jedynie do tego, że nikt nie mógł jego rzekomego oburzenia na sposób prowadzenia programu podzielić, bo najbardziej oburzające było zachowanie właśnie jego – posła PO. Gdy po tym, jak uniemożliwiał wypowiedzi innym i zadawanie kolejnych pytań, wyszedł ze studia – wszyscy, łącznie z przedstawicielami innych partii opozycji, odetchnęli z ulgą.
Ani Lewica, ani PSL nie mieli najmniejszej ochoty błazenady posła PO bronić.
Widać było w tej scenie wyraźnie pewne zjawisko już dobrze widoczne w kuluarach Sejmu – pozostałe ugrupowania opozycji mają szczerze dość polityki nienawiści i rozrób, którą uprawia partia Donalda Tuska.
Inscenizacja Jońskiemu kompletnie nie wyszła.
W meczu Tusk–Kłeczek znów punkt dla redaktora.

Joanna Lichocka

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.