Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Joanna Lichocka-Bal przebierańców

Komiczne zdjęcia z nadzwyczajnego spędu totalnej opozycji obiegają media społecznościowe. Przysypiający starsi panowie z przeszłością wypełnili pierwsze rzędy, nie kryjąc, że ta kolejna rutynowa zbiórka, jeśli coś w nich wywołuje, to jedynie poczucie przemożnego znużenia. Jednak warto odnotować to

spotkanie z dwóch względów.Po pierwsze mamy do czynienia z kolejnym totalnym kłamstwem. Przedstawiciele układu postkomunistycznego o niewyjaśnionych relacjach z Berlinem i Moskwą usiłują zaprezentować się jako patrioci, od zawsze walczący o silne i suwerenne państwo. To czyste kłamstwo: gdy rządzili, rozbrajali Polskę i sprowadzali ją do rangi rosyjsko-niemieckiego kondominium. Ich polityka zbankrutowała, stąd ta maskarada. Druga rzecz, na którą warto zwrócić uwagę, to obecność na tym konwentyklu ambasadora USA. Nie było to spotkanie prywatne i pan ambasador również nie był tam prywatnie. Mamy czytelny sygnał, że administracja Joego Bidena stawia na tych ludzi mimo ich kompromitacji obnażonej przez agresję Rosji na Ukrainę. Pytanie, czy i dlaczego tak jest mimo ogromnego zaangażowania obecnego rządu we wzmocnienie obecności NATO i USA w Europie, jest najpoważniejszym obecnie pytaniem dla Polski.

Joanna Lichocka

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.