Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Belgia. Stanowcza reakcja polskiej ambasady po publikacji o "polskim obozie koncentracyjnym"

- "W tym roku w 78. rocznicę wyzwolenia polskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau przez Armię Czerwoną nie będzie gościć delegatów rosyjskich. Wynika to z rosyjskiej ofensywy wojennej na Ukrainie - poinformowało w środę muzeum tego miejsca" – taki wpis można było przeczytać na stronie internetowej belgijskiego dziennika "Het Laatste Nieuws".

Na ten fałszujący prawdę historyczną wpis stanowczo zareagowała polska ambasada w Belgii. W trakcie II wojny światowej zimie polskie znajdowały się pod okupacją Niemiec i to Niemcy tworzyli na okupowanych ziemiach obozy koncentracyjne.

"'HLN' - to skandaliczne. Auschwitz-Birkenau był niemieckim obozem koncentracyjnym. W okupowanej Polsce były wyłącznie niemieckie obozy. Nazistowskie Niemcy zbudowały i obsługiwały te obozy koncentracyjne. Poprawcie niewłaściwe sformułowanie" – czytamy na koncie polskiej placówki dyplomatycznej w Belgii na Twitterze.

W momencie publikacji tego tekstu portal nie usunął jeszcze sformułowania o "polskim obozie koncentracyjnym".

za:www.fronda.pl

***
"Zwykli" głupcy czy...płatni?...

k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.