Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Medialny atak na WSKSIM w Toruniu

Kolejny atak środowisk liberalno–lewicowych na Wyższą Szkołę Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Sprawa dotyczy czwartkowych warsztatów dziennikarskich „Zrozumieć media” w Państwowej Szkole Zawodowej w Ciechanowie.

Zdaniem mediów liberalno- lewicowych, w tym „Gazety Wyborczej”, spotkanie miało – jak to nazwano – charakter propagandy PiS-owskiej.

Media te powoływały się na matkę jednej z uczestniczek warsztatów. Według kobiety, ani dzieci, ani rodzice nie wiedzieli, że organizatorami wydarzenia będą poseł Prawa i Sprawiedliwości oraz WSKSiM.

Tymczasem – jak powiedziała na antenie Radia Maryja poseł PiS Anna Cicholska, współorganizator warsztatów – zarówno szkoła, dzieci jak i rodzice byli poinformowani o szczegółach wydarzenia. Dodała, że wszystko odbyło się także za zgodą Kuratorium.

– To było za zgodą pani kurator. Na uczelni są również wysokiej klasy profesorowie, którzy byli w stanie ocenić wartość tych warsztatów, które oferujemy młodzieży. Byli oni doskonale poinformowani, że warsztaty będą prowadzić dziennikarze Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej z Torunia, więc jeśli komuś nie odpowiada ta uczelnia, czy te wartości propagowane przez profesorów, to taka młodzież nie powinna się tam znaleźć – powiedziała poseł Cicholska.

za:www.radiomaryja.pl/informacje/medialny-atak-wsksim-toruniu/

Copyright © 2017. All Rights Reserved.