Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Zagrał w "Smoleńsku" i wielokrotnie mówił o katastrofie. Traci propozycje ze względu na swoje wypowiedzi!"Moja agentka aktorska: >>Co najmniej 2 razy odmówili mi ze względu na Twoje wypowiedzi. Nie możesz się powstrzymać?<< Cieszy tylko szczerość" – poinformował na Twitterze Redbad Klijnstra.

Aktor przemawiał m.in. 52. miesięcznicy katastrofy smoleńskiej w 2014 roku. – Ludzie, którzy zginęli na pokładzie samolotu prezydenckiego, to mógł być każdy z nas, dlatego, że oni byli na służbie, na służbie państwa – a państwo, to my. Oni byli tam w naszym imieniu. I w tym sensie w Katyniu mieliśmy być my, więc także byliśmy z nimi w tym samolocie. Jesteśmy tam do dziś, będziemy tam aż do tego momentu, kiedy ostatni skrawek tego, co należy do Rzeczpospolitej, nie zostanie pozbierany i nie wróci do kraju – mówił wówczas.

Redbad Klijnstra zagrał również jedną z głównych ról w filmie "Smoleńsk" Antoniego Krauzego.

W wywiadzie dla "Polska The Times", w kwietniu tego roku, przyznał, "nie wie (czy był to zamach)". – Mam za mało danych, by cokolwiek sądzić na ten temat, stąd też chciałbym mieć dostęp do informacji uporządkowanych w taki sposób, aby sobie wyrobić opinię. To mi się należy, jako obywatelowi kraju, którego prezydent zginął. Natomiast słynna hipoteza zamachu na prezydenta jest oczywistą hipotezą, kiedy mamy do czynienia z głową państwa. To jest standard. Nie chodzi o to, że jakaś grupa wymyśliła sobie zamach, nie. To po prostu jedna z hipotez, które należy założyć i w każdym kraju, każdy funkcjonariusz państwowy powie, że to jest standardowe. Śledczy powinni to założyć z urzędu, chociażby po to, by to wykluczyć. Jeżeli tego się nie założy, to też nie można wykluczyć – mówił gazecie.

Wczoraj na Twitterze poinformował, że ze względu na jego wypowiedzi odmówiono mu co najmniej dwóch ról.

za:telewizjarepublika.pl/zagral-w-quotsmolenskuquot-i-wielokrotnie-mowil-o-katastrofie-traci-propozycje-ze-wzgledu-na-swoje-wypowiedzi,40975.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.