Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Potrzebny prokurator: LGBT nauczy, jak bezpiecznie zabić dziecko w domu
W Poznaniu homoseksualiści i feministki przekraczają wszelkie granice, byle tylko promować swoje skandaliczne „idee”. W sobotę 10 grudnia tamtejsze stowarzyszenie LGBT pod nazwą Grupa Stonewall planuje zorganizować spotkanie, w ramach którego będą informować jak „bezpiecznie” zabić dziecko w domu.

Spotkaniem organizowanym przez poznańskich homoseksualistów i tamtejsze feministki zajęła się prokuratura, ale jak twierdzą organizatorzy, z tego spotkania się nie wycofają. Grupę Stonewall wspiera prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak. Środowiska LGBT tylko na tym korzystają. Jak przypomina „Gazeta Polska Codziennie”, Grupa Stonewall była m.in. odpowiedzialna za skandaliczny film, na którym mężczyzna przebrany w damskie ubrana paradował przed kościołem farnym z lizakiem w kształcie penisa.

Normy poznańskie lobby homoseksualne przekroczyć ma zamiar po raz kolejny w sobotę 10 grudnia. Spotkanie zorganizowane pod hasłem „Jak bezpiecznie przerwać ciążę w domu” ma być „uświetnione” obecnością głównie feministek, jak i osoby określonej mianem „ekspertka do spraw reprodukcyjnych”.

Prokuraturę powiadomiła Młodzież Wszechpolska, zauważając, że spotkanie ma charakter instruktażowy i uczy tego jak dokonywać aborcji.

za:www.fronda.pl/a/poznanscy-geje-i-feministki-beda-uczyli-jak-zabijac-dzieci,83296.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.