Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Mocne słowa o obrońcach "demokracji" żołnierza WiN-u!

"Kiedyś krzyczeli „Mów k...o!", teraz "walczą o demokrację"

Leszek Mroczkowski ps. "Andrzej" żołnierz WiN aresztowany przez UB i skazany na karę śmierci krótko ale jakże mocno skomentował tych, którzy chodzą na marsz KOD-u czy Obywateli RP.

Leszek Mroczkowski napisał:

"Jeszcze słyszę krzyki bólu moich torturowanych kolegów...
A, może to ja krzyczę?
Dziś widzę na pochodach te same twarze, które kiedyś znały tylko jedno zdanie: „Mów k...o!".
Dziś walczą o demokrację... Tamtą sprzed lat?"

za:telewizjarepublika.pl/mocne-slowa-o-obroncach-quotdemokracjiquot-zolnierza-win-u-quotkiedys-krzyczeli-mow-koquot-teraz-quotwalcza-o-demokracjequot,46509.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.