Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Apel o potępienie działalności „Obywateli RP”!

Grupa osób występująca pod sztandarem „Obywatele RP” po raz kolejny w ostatnich dniach dopuściła się ataku na legalne zgromadzenie

, jakie 10 dnia każdego miesiąca ma miejsce przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie. Uczestnicy miesięcznicy upamiętniającej ofiary katastrofy smoleńskiej byli lżeni, pobity został Adam Borowski, legendarny opozycjonista z czasów PRL, szef warszawskiego „Klubu Gazety Polskiej”.

W przestrzeni publicznej pojawiły się haniebne, nie nadające się do cytowania słowa na temat ofiar katastrofy z 10 kwietnia.

Trudno nie odnieść wrażenia, że podobne działania są celowe i mają na celu antagonizowanie społeczeństwa. Podobnie dzieje się każdego 18-go dnia miesiąca, gdy osobista wizyta Jarosława Kaczyńskiego na grobie jego śp. Brata i Bratowej na Wawelu jest zakłócana przez grupę agresywnie nastawionych osób, a całość przedstawiana jest w mediach jako swoiste „show”.

Pomni tego, co działo się w ostatnich miesiącach w Warszawie i Krakowie, a przede wszystkim pamiętając o tym, że agresja i przemysł pogardy doprowadziły już w ostatnich latach do mordu politycznego, którego ofiarą padł śp. Marek Rosiak, my niżej podpisani:

Apelujemy do środowisk opozycji parlamentarnej i pozaparlamentarnej oraz do dziennikarzy i publicystów a także osób mających wpływ na kształt opinii publicznej o jednoznaczne potępienie zachowań osób, przedstawiających się jako środowisko „Obywatele RP”.

Tu podpisy


więcej: http://niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.