Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Plany zniszczenia państwa polskiego

Z każdym dniem opada kurtyna za którą ukrywany był Wielki Plan biurokratów UE. Ich zamiarem jest bowiem stworzenie federalnego państwa a zatem i europejskiego rządu, po ostatecznym zniszczeniu państw narodowych.

Oczywiście z wyłączeniem Niemiec, które pełnić będą rolę ostatecznego arbitra, decydującego o realizacji Wielkiego Planu. Tym rządem kierować będą ministrowie - „wybrani” w podobny sposób jak dzisiaj „wybierani” są komisarze – czyli przez wskazanie przez Niemców osób oddanych internacjonalistycznej Europie.

Przypomnę, że na internacjonałach opierał się światowy komunizm. Taki rząd mógłby dzisiaj z „bomby” ukarać polską gubernię, gdyby postawiony na czele guberni unijny Namiestnik sprzeciwił się realizacji Wielkiego Planu. Ale kto by się takim planom sprzeciwił gdyby Namiestnikiem był Schetyna, Petru lub Kopaczowa? I gdyby już nie było Narodowego Banku, a wszystkie strategiczne przedsiębiorstwa zostały by „sprywatyzowane”? Jak LOT, Orlen, PKP, czy elektrownie? Takie plany miał rząd Tuska…

 

całość:  http://niepoprawni.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.