Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Czego nie lubi Europa?

W wypowiedziach kanclerz Merkel, prezydenta Macrona i brukselskich urzędników powraca ciekawa idea – Polska dałaby się lubić, gdyby nie Polacy. A właściwie ich większość, bo mniejszość jest do zaakceptowania. Walcząc o stan naszej demokracji, kwestionują wyniki naszych wyborów i decyzje rządu, który stworzyła zwycięska partia. Nie podobają się im także nasze decyzje gospodarcze.

Trochę nas to dziwi, bo co prawda przy wchodzeniu do Unii Europejskiej mówiono nam, że część decyzji krajowych należy wyjaśniać reszcie wspólnoty, ale nie były to te, o które teraz chodzi
Pozostało 51% treści.

Autor: Joanna Gepfert

Więcej zob: http://gpcodziennie.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.