Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Halloweenowa „zabawa” z piekła rodem. W Bytomiu małe dzieci musiały… podpisać cyrograf

Organizatorzy zabawy dla dzieci zorganizowanej z okazji Halloween, wpadli na bulwersujący pomysł spisania regulaminu imprezy. By wziąć udział w zabawie, dzieci musiały podpisać... cyrograf, w którym w zamian za dobrze spędzony czas obiecywały oddać swe dusze diabłu. Co więcej, obsługa sali zabaw nie widzi w tym nic złego.Sytuacja miała miejsce w jednej z sal zabaw w Bytomiu. Organizatorzy balu z okazji Halloween opublikowali na Facebooku placówki regulamin imprezy, napisany w formie cyrografu. Pod nim podpisały się dzieci, które brały udział w zabawie.

Ja, niżej własnoręcznie podpisany wampir/czarownica niniejszym zgodnie i bez protestu ofiarowuję swoją duszę diabłu w zamian za udaną zabawę, zobowiązuję się jednocześnie do przestrzegania ustalonych niżej zasad (...)

– brzmiała treść cyrografu.

Poniżej wypisane były zasady obowiązujące podczas wspólnej zabawy.

/.../
Podpisanie cyrografu było obowiązkowe dla wszystkich dzieci, które chciały wziąć udział w balu.

Źródło: gosc.pl, niezalezna.pl

za:http://niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.