Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Ujawniono współpracę „Wyborczej” z jednym z uniwersytetów

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu wykupił dla wszystkich pracowników oraz studentów internetową prenumeratę „Gazety Wyborczej”. Wskazują na to informacje podane przez redaktora naczelnego miejscowej „Wyborczej”.


Redaktor naczelny toruńskiego wydania „ Gazety Wyborczej” Sławomir Łopatyński podał informację na łamach toruńskiego serwisu internetowego gazety, o współpracy z Uniwersytetem.

„Pracownicy uczelni i jej studenci zyskują dostęp do niezwykle bogatych zasobów treści cyfrowych „Wyborczej”, a także otwiera się przed nimi platforma do publikacji najważniejszych dokonań, badań, sukcesów”

Według Łopatyńskiego „ środowisko akademickie ma zyskać w ten sposób „jeszcze szerszy dostęp do rzetelnych informacji i wiedzy, które może spożytkować w swojej codziennej naukowej aktywności, a także w budowaniu zawodowej kariery”

W internecie, po tym wpisie aż zawrzało!

Jak stwierdził jeden z internautów- „To jest niewyobrażalny SKANDAL, że upadającej wyborczej rękę podała PUBLICZNA uczelnia UMK w Toruniu, wykupując prenumeratę dla studentów!”

Ujawniono również treść wiadomości e-mail, autorstwa prorektora Wojciecha Wysoty prorektora UMK ds. Współpracy z Zagranicą i Otoczeniem Gospodarczym która miała trafić do wszystkich studentów.

za:telewizjarepublika.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.