Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Obrzydliwe wynurzenia Gretkowskiej! 'Bezwstydny patos etosu k***sa'

Manuela Gretkowska nie potrafi zrozumieć, że zamiast wspierać, szkodzi środowisku, z którym się identyfikuje. Płodzi kolejne, coraz to bardziej obrzydliwe i głupie artykuły, wpisy w mediach społecznościowych i wypowiedzi.

Tym razem wypuściła kloaczny wręcz felieton na portalu TheFad.pl. Z artykułu Manueli Gretkowskiej dowiadujemy się, że:

"Żyjemy w oparach wódy, kadzidła, smogu. Jakby ktoś najadł się kapusty z Czarnobyla, z betonowego sarkofagu patriarchatu i pierdział nam w twarz. A my musimy wchłaniać ten smród we wspólnym domu umierając na polskość"-Zadziwiające jest to, że wszystkie lewicowo-liberalne "elity" i "autorytety" wciąż krzyczą, że w Polsce im "śmierdzi" albo duszno. Może pani Gretkowska powinna po prostu przewietrzyć mieszkanie?

"To co się odbywa w Polsce to bezwstydny patos etosu kutasa. Patriarchalny wzwód zwany wstawaniem z kolan, sarmackie erekcje idiotyzmu. Kogucie napinanie klaty przez zwiędłego politycznie fiutka, który musi jechać na viagrze faszyzmu bez prawa i recepty"- pisze dalej Gretkowska. Dostaje się również "Januszom" i "Grażynom", czyli w oczach radykalnej feministki i jej podobnych, statystycznym sympatykom PIS.

"Więc śmieszą mnie odezwy inteligenckich siłaczek: nie wolno gardzić Januszem i Grażyną z raportu Gduli. Trzeba ich nawracać, informować i przejrzą na oczy"- a może trzeba po prostu pozwolić im żyć tak, jak chcą?

"Taaak, PiS-owi najbardziej urosło w sondażach gdy twardą ręką zmiażdżył Sąd Najwyższy. Mafijna bezwzględność imponuje. Janusz się wzruszy jak mu opowiemy prawdę o tym co ogląda na paskach w TVP info. Nawrócony Masa napisze do Grażyny list, że tak nie wolno, że to niegrzecznie popierać faszyzujący rząd"- atakuje feministka.

A może lepiej po prostu pozbawić "Januszów" i "Grażyny" praw wyborczych? Niech wybiera za nich inteligencja pisząca całkowicie poważnie o "pierdzeniu w twarz kapustą z Czarnobyla" i wyzywająca nielubianych polityków od "fiutków"? Czym się taka osoba różni od chłopców palących kukły Ryszarda Petru, Sorosa czy Żydów?

yenn/TheFad.pl, Fronda.pl
za: http://www.fronda.pl
                                                                            ***

Im więcej lat osiada na rozswawolnionym przez środowiskowe nadęcia umysłach, tym smutniej to wygląda. To raczej reguła, ale nadzieję na wyjście z ego-kompleksu mieć może każdy.
Tyle, że to trzeba uczynić - póki czas - TU.
TAM będzie już za późno...
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.