Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Środowisko "Strajku Kobiet" boi się rozmawiać z dr Aondo-Akaa

– Proszę Państwa, czyżby środowiska lewicowe tak zwanego Ogólnopolskiego Strajku Kobiet przestraszyły się mulata poruszającego się na wózku? Może specjalnie nie chcą w miejscu, gdzie odbędzie się (nie rzetelna dyskusja) DOŚĆ milczenia!' debaty, lecz "poklepywanie się po pleckach"? - pyta dr Bawer Aondo-Akaa.

Jedna z internautek zapytała na profilu Ogólnego Polskiego Strajku Kobiet - Kraków na Facebook, czy w debacie, którą organizują przedstawiciele Kościoła zostaną dopuszczeni do dyskusji.

Ogólnopolski Strajk Kobiet - Kraków oświadczył, że nie znalazł się nikt chętny.

Na to wezwanie odpowiedział dr Aono-Akaa, który zadeklarował chęć do wzięcia udziału w dyskusji – Niestety mamy już zamkniętą listę. Zapraszamy do zabrania głosu po głównej części dyskusji, kiedy mikrofon powędruje w wasze ręce - odpowiedziały organizatorki.

– Proszę Państwa, czyżby środowiska lewicowe tak zwanego Ogólnopolskiego Strajku Kobiet przestraszyły się mulata poruszającego się na wózku? Może specjalnie nie chcą w miejscu, gdzie odbędzie się (nie rzetelna dyskusja) DOŚĆ milczenia!' debaty, lecz "poklepywanie się po pleckach"? A, być może proszę Państwa, dostali pieniądze z Ameryki? Wszyscy walczmy z dehumanizującą gender ideologią oraz z neobolszewizmem który promuje mordowanie dzieci - ludzi (też dziewczynek, przyszłych kobiet) - nienarodzonych; poprzez obrzydliwą aborcję. walczmy o podstawowe Prawo do Życia każdego nienarodzonego człowieka - skomentował teolog.

za:telewizjarepublika.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.