Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Kasprzak: Lobbowaliśmy w KE za procedurami przeciwko Polsce. Jestem z tego dumny

Maski opadły. Lider „Obywateli RP” Paweł Kasprzak przyznał dziś, że lobbowali oni za uruchomieniem przez Komisję Europejską procedur przeciwko Polsce.

Jakby tego było mało – z całej sprawy jest oczywiście niezwykle dumny.

Kasprzak na antenie radia TOK FM zapowiedział:

„4 lipca - to będzie ten pierwszy dzień kadencji sędziów Sądu Najwyższego, który wyrwiemy tej władzy”.

Według niego nie ma takiej możliwości, żeby do Sądu Najwyższego nie wpuszczono Małgorzaty Gersdorf, bo „nikt nie ośmieli się stanąć na jej drodze”. W dalszej części rozmowy z Jackiem Żakowskim stwierdził wprost:
„Staraliśmy się bardzo o uruchomienie tych procedur przez Komisję Europejską w ostatnim miesiącu i to się zakończyło sukcesem […] Jestem z tego dumny, bo mieliśmy w tym udział”.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.