Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

„Obrońca demokracji” po stronie zielonych ludzików

Podczas koncertu w Gdańsku były lider zespołu Pink Floyd Roger Waters wystąpił w koszulce z napisem KOD, a telebimy nad nim wyświetlały napis „Konstytucja”, co miało być wyrazem poparcia dla polskiej liberalno-lewicowej opozycji. Jej sympatycy zarówno na samym koncercie, jak i w mediach nie posiadali się z radości.

Z tym że jest to kompromitujący sojusznik. Waters nigdy nie grzeszył inteligencją, choć ma gigantyczne ego.

To taki „obrońca demokracji”, który zwalcza Donalda Trumpa, polski rząd czy państwo Izrael, a jednocześnie chwali zamordystów w rodzaju Putina i Asada czy reżim w Iranie. Jest za pokojem i rozbrojeniem atomowym, a udaje, że nie widzi, iż to Rosja najbardziej grozi „atomówkami”, i informacje o używaniu broni chemicznej przez sojuszników Rosji w Syrii nazywa „fejkami”. Teraz poszedł jeszcze dalej, bo przed koncertami w Moskwie i Sankt Petersburgu poparł aneksję Krymu, a rewolucję godności na Majdanie ten niby szczery demokrata i wolnościowiec sprowadził do amerykańskiej manipulacji. Stanął tym samym ostatecznie po stronie „zielonych ludzików”, a nie żadnej demokracji, pokoju czy konstytucji.

Marcin Herman

za:niezalezna.pl/

Copyright © 2017. All Rights Reserved.