Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Anna Ambroziak - Truciciele umysłów

Co mogą zrobić rodzice, by uchronić swoje dzieci przed demoralizacją w szkole? I czy ktoś im w tym pomoże?
Pytanie to zadają nam zaniepokojeni Czytelnicy w związku z organizowaniem przez Kampanię Przeciw Homofobii „tęczowego piątku”. Już dziś w ponad 200 polskich szkołach mają się odbyć lekcje pod szyldem ideologii LGBTQ. Na korytarzach dzieci zobaczą genderowe plakaty i będą oswajane z hasłami ruchu homoseksualnego.

Ksiądz biskup Marek Mendyk, przewodniczący Komisji Wychowania Katolickiego KEP, stawia sprawę jasno. „Szkoła nie jest i nie może być miejscem na jakiekolwiek propagowanie środowisk LGBTQ” – napisał w wydanym wczoraj oświadczeniu. Komisja wskazuje, że „to rodzice mają prawo do decydowania o tym, jakie treści wychowawcze są przekazywane ich dzieciom w szkole” oraz kto i z jakim programem wychowawczym wchodzi na jej teren – a szkoła musi to prawo respektować.

Lekcja z deprawacji

Zdaniem prof. Urszuli Dudziak, profesora KUL z Instytutu Nauk o Rodzinie i Pracy Socjalnej, piątkowa akcja w szkołach to wyraz permisywizmu, który daje przyzwolenie na wszystkie niezgodne z normami zachowania.
– Młodzi ludzie poddani takiej indoktrynacji mają problem z budowaniem swojej tożsamości płciowej, kształtowaniem właściwych odniesień do drugiego człowieka, odróżnianiem prawdy od fałszu. Treści seksedukacyjne, gorszące, są dla młodego człowieka bardzo szkodliwe. Mogą zdemoralizować, zdeprawować – zwraca uwagę psycholog.
/.../
Drogi Czytelniku, cały artykuł jest dostępny w wersji elektronicznej „Naszego Dziennika”.
Zapraszamy do zakupu w sklepie elektronicznym

Anna Ambroziak

Artykuł opublikowany na stronie: https://naszdziennik.pl/polska-kraj/202501,truciciele-umyslow.html

                                                                                ***

Szatańskie zwodzenia niejedno mają imię...
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.