Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Hejtem w Andruszkiewicza

Nie minął tydzień, odkąd Adam Andruszkiewicz objął obowiązki sekretarza stanu w Ministerstwie Cyfryzacji, a liczbą artykułów poświęconych jego nominacji można by obdzielić dziesiątki polityków. Opozycja się miota i bezpardonowo atakuje młodego posła,

zarzucając mu brak odpowiedniego wykształcenia. Robi to w tak chamski sposób, że zapewne skończy się to paroma procesami o zniesławienie.

Warto przypomnieć, że kiedy oni rządzili ministrami cyfryzacji, byli tacy geniusze jak Rafał Trzaskowski, Michał Boni czy Andrzej Halicki. Zwłaszcza ten ostatni w jednym z programów publicystycznych zaatakował Andruszkiewicza za brak odpowiedniego wykształcenia. Zapomniał, że kiedy sam był ponad rok ministrem administracji i cyfryzacji, nikt nie podnosił faktu, że być może jest znakomitym fachowcem, ale w zakresie ekonomiki transportu lotniczego. To, czym się zajmuje opozycja, średnio mnie obchodzi, ale oświadczenie Komitetu Żydów Amerykańskich (AJC) w Europie Środkowej, że są zaniepokojeni powołaniem Andruszkiewicza na sekretarza stanu, powinno zmobilizować środowiska polonijne, które też powinny się przyjrzeć nominacjom premiera Izraela Beniamina Netanjahu.

Ryszard Kapuściński

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.