Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Skandal w warszawskiej szkole. Homoseksualiści zorganizowali turniej siatkówki LGBT

Do niebywałego skandalu doszło w jednej z warszawskich szkół publicznych znajdujących się na Ursynowie. Środowiska homoseksualne zorganizowały turniej siatkówki LGBT. Każda osoba odwiedzająca w tym czasie szkołę, miała dostęp do niemoralnych treści, które znajdowały się przy stoliku rejestracyjnym.

Turniej organizowany przez Warszawski Klub Piłki Siatkowej „Volup” był skierowany do osób związanych ze środowiskiem LGBT. W zawodach mieli brać udział homoseksualiści z różnych krajów. Całe wydarzenie odbyło się w szkole publicznej na warszawskim Ursynowie. Szokujący jest nie tylko sam fakt organizacji tego rodzaju wydarzenia w placówce edukacyjnej, ale przede wszystkim również to, że na korytarzach szkoły podczas wydarzenia można było zobaczyć dzieci.

 Co więcej, na stoliku przed wejściem do sali sportowej, gdzie odbywały się zawody homoseksualistów, można było dostrzec ulotki informacyjne zawierające treści erotyczne, a także ulotki propagandowe LGBT. Promowane były również produkty stosowane do masażu erotycznego, a także środki antykoncepcyjne. Warto dodać, że w jednym z pomieszczeń uczestnicy mogli skorzystać z usług i porady specjalisty zajmującego się masażem.

Adwokat Marcin Iwanowski zwraca uwagę na to, że w szkole na Ursynowie doszło do nadużycia miejsca publicznego jakim jest szkoła podstawowa. „Sala sportowa w szkole została udostępniona środowisku LGBT, które w sposób jednoznaczny promuje zachowania niezgodne z moralnością. Bulwersuje szczególnie to, że na terenie szkoły zamieszczono również ekspozycję materiałów erotycznych wraz z ulotkami wskazującymi na treści erotyczne, a nawet pornograficzne” – mówi prawnik.

„Tego typu wydarzenia w szkole publicznej są nie do przyjęcia, ponieważ są demoralizacją dzieci. Wprawdzie tego dnia nie odbywały się zajęcia, natomiast dzieci były obecne w szkole, co zostało zarejestrowane na nagraniach z miejsca zdarzenia” – podkreśla mec. Iwanowski. Dodaje jednocześnie, że z deklaracji organizatorów i pracowników szkoły wynika, że wydarzenie miało charakter prywatny i że hala została opłacona przez organizatorów. Zauważa natomiast, że wydarzenie widniało w oficjalnym programie Tygodnia Równości na Ursynowie, współorganizowanego przez władze dzielnicy.

„Pojawiają się wątpliwości czy rzeczywiście była to impreza prywatna, a także czy organizacja LGBT, która organizuje to wydarzenie, rzeczywiście za nie zapłaciła” – tłumaczy adwokat współpracujący ze Stowarzyszeniem Marsz Niepodległości.

za: www.pch24.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.