Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Wraca cenzura

Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej zapowiedział złożenie do prokuratury zawiadomienia przeciwko „Gazecie Polskiej” za nalepkę „Strefa wolna od LGBT”. Przy tej okazji spadły na nas tysiące wyzwisk i gróźb ze strony środowisk popierających ideologię LGBT, włącznie z groźbą ataku na serwer „GP”. Od czasów podziemia nie znam cenzury. Być może wrócą czasy, gdy

lewactwo zepchnie nas do podziemia. Ale jeszcze nie dziś. Popierający tę chorą ideologię muszą sobie zdawać sprawę, że bycie homoseksualistą lub aktywistą gejowskim nie czyni nikogo bardziej tolerancyjnym. Oni mają prawo uprawiać seks, jak chcą, i mieć swoje poglądy. My również. Tymczasem za mowę nienawiści uznaje się już sprzeciw wobec narzucania ideologii LGBT. Ma to swoje bardzo niechlubne tradycje. Pierwsze formacje nazistowskie w Niemczech, szczególnie SA, miały związki z ruchami gejowskimi. Ludzi o innych poglądach zastraszały i stosowały wobec nich przemoc. Co prawda, Hitler potem prześladował homoseksualistów, ale była to cena za poparcie ze strony wielkiego kapitału i formacji nacjonalistycznych. Nie zmienia to jednak faktu, że narzucanie siłą ideologii zawsze obraca się przeciw demokracji i prawom ludzi.

Autor: Tomasz Sakiewicz

za: https://gpcodziennie.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.