Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Zaczęło się. Lewica złoży projekt dot. homomałżeństw

Gdy poznaliśmy wyniki wyborów parlamentarnych stało się jasne, że Lewica w Sejmie będzie próbowała przeforsowywać lewackie projekty ustaw. Chyba nikt jednak nie spodziewał się, że stanie się to aż tak szybko, a zamiast o związki partnerskie, zaczną walczyć od razu o… homomałżeństwa.

W rozmowie na antenie RMF FM wiceprzewodniczący SLD zapowiedział, że jednym z pierwszych projektów będzie ten dotyczący właśnie legalizacji „małżeństw” homoseksualnych.

„To jest jedna z pierwszych ustaw, które będziemy składali. Myślę, że na pierwszym albo drugim posiedzeniu Sejmu”
- zapowiedział Krzysztof Gawkowski.

Dodał: „Będzie zakładał przede wszystkim to, żeby ludzie w Polsce mogli związek małżeński”.

Stwierdzał także: „Pyta mnie pan redaktor, jakie ustawy złożymy. A to jest zdecydowanie inne, czy uda nam się je przeforsować. Przecież ja zdaję sobie sprawę. Nie jestem może tutaj nowy, ale wiem jedno - na pewno w parlamencie trzeba mieć większość. Dopóki Lewica nie ma jej, nie uda się. Ale uda się w przyszłości”.

za:www.fronda.pl

***

Wygląda na to, że na tzw.lewicy działają agenci wiadomego prezesa, aby zniechęcić ten elektorat do takich "postępowców" :-)

kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.