Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Amnesty International: Aborcja prawem człowieka. Mocna odpowiedź duchownego

"Aborcja prawem człowieka" - to szokujące hasło pojawiło się na Twitterze amerykańskiego oddziału Amnesty International
Organizacja, która kiedyś kojarzyła się z walką o prawa człowieka, od dłuższego czasu zdaje się być aktywnym uczestnikiem toczącej się wojny ideologicznej. Wczorajsze wpisy tej organizacji na Twitterze dotyczące aborcji odnosiły się do debaty prezydenckiej Partii Demokratycznej.

 W kolejnym wpisie organizacja dodała: "My body, my health. My body, my choice. My body, my rights. My body, my voice" (ang. Moje ciało, moje zdrowie. Moje ciało, mój wybór. Moje ciało, moje prawa. Moje ciało, mój głos").

Na tego rodzaju "mądrości" w mocnych słowach odpowiedział ks. Janusz Chyła. "Możecie napisać to gebelsowską metodą milion razy, a nie zmienicie prawdy, że aborcja to zbrodnia" – napisał duchowny.

za:www.dorzeczy.pl

***

Ile razy trzeba powtarzać, iż zwolennikami zabijania dzieci poczętych są ci, którym jednak pozwolono się urodzić...

kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.