Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Świetna oglądalność "Kasty" w TVP Info

Nowy program TVP Info "Kasta" ogląda średnio 1,09 mln widzów – informuje portal wirtualnemedia.pl.

 Program "Kasta" prezentuje najbardziej kontrowersyjne, wzbudzające wątpliwości i poczucie niesprawiedliwości wyroki sądowe, które zapadają w Polsce. Jest emitowany od poniedziałku do czwartku w TVP Info o godz. 21:30.

Średnia widownia pierwszych czterech odcinków nowego programu „Kasta”, wyemitowanych w okresie od 10 do 23 stycznia 2020 roku wyniosła 1,09 mln osób. Rynkowy udział TVP Info ukształtował się na poziomie 7,66 proc. w gronie wszystkich widzów, 2,29 proc. w grupie komercyjnej 16-49 i 3,09 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement. Najwięcej widzów przyciągnęło pierwsze wydanie. Śledziło je średnio 1,30 mln osób. Pozostałe emisje miały około 1 mln widzów.

– Program „Kasta” to odpowiedź na zainteresowanie widzów problemem patologii w polskim wymiarze sprawiedliwości. Od dawna zwracali się do nas widzowie, którzy czują się ofiarami „sędziowskiej kasty” i starali się zainteresować nasze redakcje swoimi problemami. Niestety tego typu spraw jest bardzo dużo. Z tego też wynika ogromne zainteresowanie programem „Kasta”. Program podnosi średnie dobowe udziały TVP Info w rynku telewizyjnym i stał się lokomotywą naszego wieczornego pasma – powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Jarosław Olechowski, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

za:dorzeczy.pl/kraj/127668/swietna-ogladalnosc-kasty-w-tvp-info.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.