Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

"Prawnicy szykują pozew". Twitter zlikwidował konto działaczki pro life Kai Godek

Kaja Godek ma bana na twitterze za działanie przeciwko aborcji i lgbt, to lewacki standard wolności słowa. Ilekroć założy konto dostaje bana. Kolejne konto KG. Prawnicy szykują już pozew wobec TT, potrzebują przykładów banowania, zobaczymy kiedy to konto poleci

- pisze na Twitterze Krzysztof Kasprzak członek zarządu Fundacji Życie i Rodzina, której szefową jest Kaja Godek

Kaja Godek jest również twarzą obywatelskiego projektu "Zatrzymaj aborcję", którego projekt jest "procedowany" w Sejmie już druga kadencję.

Niedawno są umorzył sprawę, którą wytoczono Kai Godek, która komentując problem pedofilii w Kościele katolickim, po pierwszym filmie Sekielskich, mówiła w Polsat News, że "Tam na sześć przypadków molestowania pięć ma charakter homoseksualny. I to zawsze tak jest. Teraz geje mówią, że chcą adoptować dzieci. Dlaczego chcą adoptować dzieci? Bo chcą je molestować i gwałcić, takie są fakty". Powodem umorzenia była niemożność udowodnienia przez powodów tego, ze są gejami i że słowa Godek mogły ich przez to obrazić.

za:www.tysol.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.