Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Kandydat szacunku i kandydat konfrontacji

Przemówienia głównych kandydatów zaraz po prognozowanych wynikach wyborów ujawniły nie tylko różnice w ich formacie, lecz także prawdę o każdym z nich. Dowiodły, dlaczego jeden jest plastikowym, niespójnym kandydatem pięknych deklaracji i agresywnej retoryki, a drugi kandydatem autentycznym, który szanuje wszystkich.

Kiedy Andrzej Duda dziękował wszystkim Polakom, gratulował każdemu konkurentowi, zwracał się do nich z wielkim szacunkiem, jego rywal z poczuciem wyższości podzielił Polaków na lepszych i gorszych. Na Polaków otwartych, szanujących prawa kobiet, patrzących w przyszłość, uczciwych, kierujących się prawdą i tych, którzy szukają wrogów, nie szanują praw kobiet, dążą do konfliktu, patrzą w przeszłość, manipulują. 12 lipca zagłosujemy na kandydata, który szanuje wszystkich Polaków albo tego, który szanuje tylko tych, którzy podzielają jego poglądy.

Leszek Galarowicz

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.