Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Bartosz Bartczak-Różnica kultury

Polscy lewaccy zadymiarze spod tęczowej flagi lubią porównywać swoje działania do wystąpień białoruskiego społeczeństwa przeciwko reżimowi Łukaszenki. Tylko że walka białoruskiej opozycji ma się tak do „walki” polskich lewackich chuliganów, jak krzesło do krzesła elektrycznego.

Niedawno cały świat obiegły zdjęcia, na których protestujący Białorusini stali na ławkach bez butów, żeby nie zniszczyć mienia publicznego. Te obrazki mocno kontrastują z nagraniami z Polski, na których działacze ruchów LGBT skaczą po radiowozach czy plują na policjantów. Tak naprawdę polskim lewakom spod tęczowej flagi, ze swoją butą i agresją, bliżej jest do Alaksandra Łukaszenki niż do białoruskiej opozycji. Ale trudno się dziwić. Zarówno białoruski dyktator, jak i skrajna lewica spod tęczowej flagi wyrastają z jednego marksistowskiego pnia.


za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.