Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Sympatycy homoideologii postanowili... ZASZCZEKAĆ członków Krucjaty Młodych

Kolejne skandaliczne zachowanie sympatyków ideologii LGBT w Warszawie. Grupa młodych aktywistów postanowiła… szczekać na przedstawicieli Krucjaty Młodych TFP.

Sytuacja miała miejsce przy wejściu do metra Centrum. Młodzi ludzie modlili się i prowadzili akcję informacyjną rozdając ulotki oraz zbierali podpisy pod inicjatywą „Stop LGBT”. W pewnym momencie jednak przeszkodzić im postanowili aktywiści.

Grupa osób podeszła do członków Krucjaty Młodych i usiłowała zagłuszyć ich poprzez… szczekanie. O sprawie wspomniał też na swoim Twitterze radny PiS ze Szczecina Dariusz Matecki:

„Komentarz kolegi: >>Jakby mi ktoś kiedyś powiedział że idąc Warszawą spotkam ludzi ze sztandarami grających na dudach a inni ludzie będą na nich szczekać to nie uwierzyłbym, i nawet oglądając to nagranie dalej nie wierzę<<”.

za:www.fronda.pl

***

Szczekanie?... To takie...naturalne... Dla pewnego rodzaju stworzeń. Więc o co chodzi?... :-(

k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.