Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Przewodnicząca Izby Reprezentantów: Katolicy sprzedali demokrację za aborcję

Przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi zaatakowała katolików, że stawiają, jej zdaniem, sprawę aborcji ponad demokrację.
Nancy Pelosi – jedna z najważniejszych postaci Partii Demokratycznej – zaatakowała werbalnie katolików, który poparli Donalda Trumpa zarzucając im, że byli gotowi sprzedać demokrację w zamian za jeden postulat polityczny. Pelosi powiedziała, że ta sprawa była jedyną przyczyna, dla której wielu katolików poparło Trumpa, a on wygrał.

Pelosi posunęła się nawet do stwierdzenia, że wsparcie Trumpa ze strony obrońców życia jest źródłem „wielkiego żalu” dla niej „jako katoliczki”. (podkr.kn)

Jednocześnie przewodnicząca Izby Reprezentantów jak gdyby nie zdawała sobie sprawy, że aborcja była od samych początków chrześcijaństwa uważana za jedno z najpoważniejszych wykroczeń moralnych, które nie może być tolerowane. Stanowisko Pelosi jak i Joe Bidena – także formalnie katolika – jest właściwie dyskwalifikujące z katolickiego punktu widzenia, co widać także w liście jaki przewodniczący episkopatu Stanów Zjednoczonych abp Los Angeles Jose Horacio Gomez skierował do nowego prezydenta.

Przewodnicząca Izby zaatakowała katolików wkrótce po tym, jak ogłosiła, że Joe Biden jest „zjednoczycielem” kraju, mówiąc, że „kobiety i mniejszości oraz osoby LGBTQ znów mogą się rozwijać”.

za:dorzeczy.pl

***
Jak to było u p. Zagłoby?...

"Diabeł ubrał się w ornat i ogonem na mszę dzwoni" ?...
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.