Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Krzysztof Nagrodzki-Cenzorzy i inkwizytorzy

Decyzją władz (Rektora?) Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu został zawieszony na trzy miesiące prof. Aleksaner Nalaskowski, który w felietonie prasowym ośmielił się skrytykować marsze LGBT.
Podniósł się krzyk oburzenia!
- Czy słuszny?...

Wszak gdyby wadza uniwersytecka działała w innych okolicznościach, profesor mógłby zostać skazany na inne zesłanie – towarzystwo wiedziałoby gdzie…
A Inkwizycja – w najsroższym wydaniu – mogłaby za taaaaką! herezję wysłać biednego profesora Aleksandra po prostu na stos!

A tak, cóż robić, czas już… czy jeszcze… nie ten…

Można robić sobie śmichy-chichy z tego towarzycha, ale to jak nic przypomina ów dawny skecz, w którym aktywista deklarował: „Ja wam towarzyszę wszystko zagram”.
 
I tak nadal bywa – zgodnie z tryndem lub konkretny uszczegółowieniem.

Za: http://www.krzysztofnagrodzki.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.