Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Naprawdę to powiedział… Kamiński: Ukraińcy umierają za prawo bycia homoseksualistą

„Ukraińcy dzisiaj umierają za prawo bycia homoseksualistą” – przekonuje wicemarszałek Senatu Michał Kamiński.
Goszczą na antenie Radia ZET wicemarszałek Senatu Michał Kamiński z Koalicji Polskiej starał się przekonywać, że Prawo i Sprawiedliwość, przestrzegając przed niektórymi aspektami polityki unijnej, realizuje politykę tożsamą z polityką Władimira Putina.

Polityk przyznał, że politycy Zjednoczonej Prawicy „w sprawach wojennych i pomocy dla Ukrainy zachowują się dobrze i to trzeba też powiedzieć”. Jego zdaniem jednak polski rząd „jak gdyby zapominał, że ta wojna nie jest czystą wojną dwóch nacjonalizmów”.

- „Ta wojna jest - i o tym polski rząd nie pamięta - wojną przede wszystkim wartości. Ukraińcy dzisiaj umierają za prawo bycia homoseksualistą, za prawo bycia lewakiem, prawakiem, katolikiem, prawosławnym bądź ateistą i za prawo wybierania własnego prezydenta, posła, senatora, kogokolwiek tam się ma”
- stwierdził.

Dodał, że Ukraińcy umierają za europejską integrację, którą w jego ocenie rząd Zjednoczonej Prawicy „krytykuje i spowalnia”.


za:www.fronda.pl

***
Tak...na trzeżwo?....  W sensie "politycznym" oczywiście :-)
k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.