Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Sądowa logika absurdu

Kierowca furgonetki fundacji pro-life został skazany przez gorzowski sąd za informacje ostrzegające przed ideologią LGBT.
Na banerach jego pojazdu widniały m.in. napisy: „Lobby LGBT chce uczyć dzieci masturbacji, wyrażania zgody na seks, pierwszych doświadczeń seksualnych i orgazmu”.

Kilka miesięcy wcześniej podobnie skończyła się sprawa kierowcy furgonetki ze Szczecina.

Wyrok zdumiewa, bo przecież kierowca nie zmyślił zamieszczonych informacji, te bowiem pochodzą z oficjalnych stron WHO.

Jeszcze bardziej kuriozalne jest uzasadnienie wyroku, w którym sędzia zasugerował, że te informacyjne i pokojowe działania fundacji mogą prowadzić do ludobójstwa.

Podobny zarzut wobec fundacji, która walczy o każde życie, stawia elementarną logikę na głowie.

Który to już raz sądy, zamiast być strażnikiem prawa, stają po jednej stronie sporu światopoglądowego?

Leszek Galarowicz

za:niezalezna.pl

***
Nadal?... Takie sądy?...                                                                                                                                     I osądy?...

W obecnej Rzeczpospolitej?!?...                                                                                                                   Jakieś złogi?....
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.