Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Konsul pyta o bigos

"Jakie MSZ podejmie działania, aby zmienić przeświadczenie niektórych repatriantów z Kazachstanu, że polscy dyplomaci celowo utrudniają, a wręcz uniemożliwiają powrót do kraju potomkom dawnych zesłańców?" Jacek Dytkowski - Konsul pyta o bigos

Resort Radosława Sikorskiego powinien przeprowadzić kontrolę pracy w Ambasadzie RP w Astanie

Parlamentarzyści interpelują w sprawie skandalicznego traktowania przez służby dyplomatyczne Polaków w Kazachstanie. Ich starania o repatriację odrzucono ze względu na poziom umiejętności zawodowych. Resort spraw zagranicznych odbija piłeczkę, tłumacząc, że wszystko było zgodnie z prawem, bo wnioskujące osoby nie wykazały "polskiego pochodzenia".

więcej: http://www.naszdziennik.pl    (kn)

Copyright © 2017. All Rights Reserved.