Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Pro life wg TVN

Czyją głowę chciałby zanurzyć w ciekłym azocie Jarosław Kuźniar? Jarosław Kuźniar zna się na wszystkim. Kilka dni temu postulował samorozwiązanie Kościoła wczoraj postanowił zająć się mną i zasugerował, że moją głowę należy – dla dobra potomnych „zanurzyć w ciekłym azocie”.

Ten genialny pomysł, to odpowiedź na informację, jaką przekazałem w Polsat News, że efektem programu in vitro jest kilkadziesiąt (dokładnie od 60 do 70) tysięcy dzieci zanurzonych w ciekłym azocie, którym nie będzie dane się narodzić. Kuźniar zaś nie będąc w stanie polemizować z tymi danymi (a w zasadzie nie będąc w stanie polemizować z niczym, bo do tego trzeba mieć rozum) napisał na Twitterze: „Głowę red. Terlikowskiego warto by czasem zanurzyć w ciekłym azocie. Dla dobra potomnych”.

Zwolennikom in vitro gratulujemy standardów debaty i sprzymierzeńców. A TVN 24 prowadzącego.


za:www.fronda.pl (pkn)

Copyright © 2017. All Rights Reserved.