Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Makabryczne zabawki

Demony, wampiry, mutanty, duchy, zombie, ludożercy, kościotrupy, potwory, diabły, wilkołaki, owady, pająki, smoki. Długa jest lista makabrycznych zabawek, jakie trafiają do rąk naszych dzieci. Jak to się dzieje, że rynek dziecięcy oferuje tak koszmarne produkty? Czy czteroletnie, pięcioletnie, sześcioletnie, siedmioletnie czy ośmioletnie dzieci nagle stały się samodzielne, że masowo idą do sklepów i same sobie kupują zabawki?
Przeczytaj całość:
http://naszdziennik.pl/wp/61116,makabryczne-zabawki.html


Powrót sacrum na scenę

Dbałość  polską mowę, pielęgnacja języka ojczystego jest powinnością każdego Polaka. Stanowi przejaw patriotyzmu. Dzisiejsza wulgaryzacja języka polskiego na scenach teatralnych i w ogóle w kulturze współczesnej, wykoślawianie i karykaturowanie polskiej mowy to nic innego, jak zaplanowane działanie antypatriotyczne.
Przeczytaj całość:
http://naszdziennik.pl/wp/61119,powrot-sacrum-na-scene.html


Artykuły udostępniamy na portalu naszdziennik.pl, ale zachęcamy też do wspierania „Naszego Dziennika” poprzez kupowanie wersji papierowej.
Organizujesz ciekawe wydarzenie?
Chcesz podzielić się ważnymi informacjami?
Skontaktuj się z nami. 


e-Informator Naszego Dziennika [Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.]

„Takie Rzeczypospolite będą,
jakie ich młodzieży chowanie”.
kanclerz Jan Zamoyski, 1600

Copyright © 2017. All Rights Reserved.