Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Żądamy usunięcia pedofilów z ONZ!
Zaskakujący jest raport komitetu ONZ ds. Praw Dziecka, który kategorycznie zażądał od Watykanu podjęcia natychmiastowych kroków w celu usunięcia z szeregów Kościoła wszystkich duchownych winnych pedofilii oraz podejrzanych o takie czyny.

"Kategoryczne żądanie" - to brzmi mianowicie tak: Kościół jest bastionem pedofilii, więc instytucja ONZ domaga się natychmiastowej czystki z księży-pedofilów, jak również z księży-podejrzanych o pedofilię. Kropka. Koniec. Jak Watykan nie posłucha, instytucji takiej jak ONZ to będzie to świadczyć tylko o jednym: Kościół chroni księży-pedofilów, jak i księży-podejrzanych o pedofilię. To istny absurd, ingerencja w pracę Watykanu, w sam kościół katolicki. Neomarksistowska propaganda mająca na celu zdyskredytowanie prac komisji kościelnych, które walczą z pedofilią.

Dlaczego w raporcie nie napisano, że ONZ żąda usunięcia ze stanowisk publicznych wszystkich pedofilów, a jedynie tych w koloratkach? Dlaczego nie zaapelowano o czystkę z pedofilów partie lewicowe, instytucje genderowe, postępowe, i inne. Dlaczego nie ma mowy o pedofilach-aktorach, pedofilach-politykach, i innych.

Dla przypomnienia: w Polsce w 2013 roku w więzieniach siedziało 1488 pedofilów. Ilu z nich to księża? Zaledwie kilku. Oczywiście te kilka osób to i tak za dużo, ale poprzez takie „żądania”, „akcje” jakie robią instytucje typu ONZ idzie w świat informacja, że to księża stanowią największą grupę pedofilów. Co jest absurdalne, nie mające żadnych podstaw i przesłanek. To czyta demagogia, marksistowska retoryka, która ma na celu zdyskredytować Kościół katolicki. Niech najpierw – jak powiedział Fronda.pl bp. Pieronek – ONZ pozbędzie się ze swych szeregów pedofilów, a później niech sobie pisze takie bzdurne apele!

Sebastian Moryń

za:www.fronda.pl/blogi/fenomenologiczne-ujecie-swiata-czyli-krotkie-mysli-dla-potomnych/domagamy-sie-stanowczej-walki-z-pedofilia-wszedzie,37515.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.